renowacja lastryko, szlifowanie marmuru, betonu, lakierowanie wykładzin, renowacja skóry, czyszczenie, pranie dywanów i wykładzin

Kontakt:

tel. 690 960 108

pranie.trojmiasto@gmail.com

Pranie, czyszczenie
dywanów ⁄ wykładzin
Renowacja posadzek
Materace i łóżka
pranie ⁄ czyszczenie
MEBLE - pranie, czyszczenie tapicerki
RENOWACJA PODŁÓG
WYCENA USŁUG
PYTANIA
KONTAKT
  • Czyszczenie podłogi / posadzki z gresu
    • Czyszczenie posadzki gresowej przeprowadzamy mechanicznie, głównie przy użyciu samej wody i sprzętu orbitalnego.
    • Czyszczenie posadzek gresowych mocno zabrudzonych, realizujemy za pomocą chemii zasadowej, specjalnie dedykowanej do posadzek gresowych.

Czyszczenie posadzki z gresu - Trójmiasto.Czyszczenie posadzki z gresu - Trójmiasto.Czyszczenie podłogi z gresu - Trójmiasto.

Dzięki zabiegowi czyszczenia gresu, jego powierzchnia zostanie skuteczniej doczyszczona, niż ma to miejsce przy standardowym sprzątaniu i myciu podłogi. Zależnie od stopnia zabrudzenia i wielkości powierzchni możemy zastosować wyspecjalizowane urządzenia o zróżnicowanej wielkości i wydajności. Jak widać na zarejestrowanym przez nas video i fotografiach różnica wyglądu podłogi gresowej „przed” i „po” jest bardzo duża. Czyszczenie gresu szczególnie zalecamy w miejscach o dużej intensywności ruchu – są to najczęściej powierzchnie sklepowe, gabinety usługowe, ciągi komunikacyjne w budynkach itp. Zachęcamy, aby co pewien czas normalnej eksploatacji posadzek gresowych wykonać profesjonalne czyszczenie gresu z zastosowaniem dedykowanych do tego celu urządzeń. Skontaktuj się z nami, a pomożemy skutecznie czyszcząc gres, aby podłoga odzyskała swój urok i świeżość.