renowacja lastryko, szlifowanie marmuru, betonu, lakierowanie wykładzin, renowacja skóry, czyszczenie, pranie

Kontakt:

tel. 690 960 108

Pranie, czyszczenie
dywanów ⁄ wykładzin
Renowacja posadzek ⁄ podłóg
Materace i łóżka
pranie ⁄ czyszczenie
MEBLE - pranie, czyszczenie tapicerki
OFERTA
WYCENA USŁUG
PYTANIA
KONTAKT
 • Szlifowanie – usuwamy zniszczoną warstwę drewna i lakieru za pomocą szlifowania w celu uzyskania odpowiedniej gładkości. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem bezpyłowym do cyklinowania podłóg (szlifierka taśmowa, szlifierka kątowa, maszyna polerująca).
 • W trakcie wykonujemy szpachlowanie, które polega na wypełnieniu przerw między deskami specjalnym spoiwem. Polerowanie parkietu wykonujemy specjalistyczną maszyną polerującą z zastosowaniem odpowiednich specjalnych siatek i padów polerujących, co w znacznym stopniu poprawia jakość cyklinowania. Po cyklinowaniu wykonujemy zabieg olejowania, woskowania lub lakierowania – wg życzenia klienta. Posiadamy nowoczesne maszyny oraz korzystamy z produktów najwyższej jakości.

 • Cyklinowanie parkietu to jeden ze sposobów, by nasze podłogi odzyskały swój dawny wygląd. Sam proces cyklinowania jest czasochłonny.
 • Pierwszy etap cyklinowania polega na zdarciu wierzchniej warstwy papierem ściernym, aby uzyskać optymalny efekt, pracę z papierem o różnej grubości powtarzamy kilka razy.
  Dobór właściwego papieru ściernego zależy również od twardości drewna, z którego została wykonana nasza podłoga. W kolejnym etapie należy wypełnić szczeliny odpowiednim preparatem z żywicą i znów szlifować drobnym papierem ściernym. Ważne jest aby po tej czynności dokładnie odkurzyć podłogę. Pozostałości zgrubne po cyklinowaniu mogą popsuć efekt naszej pracy. Przed naniesieniem na nasze deski lakieru możemy posłużyć się podkładem, który przyczyni się do obniżenia kosztów lakierowania. Zaleca się, aby korzystać z produktów tego samego producenta. Podkład powinien dobrze wyschnąć i dopiero wówczas możemy zająć się nakładaniem samego lakieru. Praca z lakierem może potrwać nawet kilka dni, ponieważ po nałożeniu każdej z warstw konieczne jest odczekanie, aż podłoga wyschnie. W zależności od pomieszczenia kolejne lakierowanie może odbyć się po kilkunastu godzinach. W celu uzyskania najlepszych efektów powinno nałożyć się dwie lub trzy warstwy lakieru.

 • Olejowanie parkietów jest polecane osobom, które posiadają w swoim domu zwierzęta. Łatwiej jest wówczas przeprowadzać konserwację parkietów. Poprzez zabieg olejowania możemy uzyskać różne odcienie barw kolorów, możemy aranżować swoje posadzki i przystosować do wnętrz, np. gdy chcemy uzyskać różne kolory posadzek w domu czy w firmie.
 • Polecamy zabieg szczotkowania parkietów, poprzez który możemy wyciągnąć naturalną głębię struktury samego drewna. Drewno będzie wówczas wizualnie miało zagłębienia i będzie wyglądać jakby pochodziło z czasów średniowiecza.

Cyklinowanie parkietu, Trójmiasto, AQUA-TECH

W skład naszych usług cykliniarskich wchodzą:

 • bezpyłowe szlifowanie podłóg i schodów,
 • olejowanie
 • lakierowanie
 • szczotkowanie czyli „postarzanie” parkietów
 • określanie poziomów wilgotności
Podłoga po cyklinowaniu, Trójmiasto, AQUA-TECHParkiet z naniesionym podkładem, Trójmiasto, AQUA-TECHParkiet - wykończenie postarzające - etap prac, Trójmiasto, AQUA-TECH
Podłoga - lakierowanie, TrójmiastoPodłoga - lakierowanie z postarzeniem, Trójmiasto
przykłady powłok wykończeniowych drewna