renowacja lastryko, szlifowanie marmuru, betonu, lakierowanie wykładzin, renowacja skóry, czyszczenie, pranie dywanów i wykładzin

Kontakt:

tel. 690 960 108

pranie.trojmiasto@gmail.com

Pranie, czyszczenie
dywanów ⁄ wykładzin
Renowacja posadzek
Materace i łóżka
pranie ⁄ czyszczenie
MEBLE - pranie, czyszczenie tapicerki
RENOWACJA PODŁÓG
WYCENA USŁUG
PYTANIA
KONTAKT

NA JAKIM TERENIE ŚWIADCZONE SĄ USŁUGI PRZEZ AQUA-TECH?

Usługi kierujemy do klientów z Trójmiasta i okolic (Gdynia, Sopot, Gdańsk, Rumia, Reda, Wejherowo, Chwaszczyno, Bojano, Banino, Koleczkowo, Kielno, Rewa, Mechelinki, Puck).

CZY PRANIE / CZYSZCZENIE ODBYWA SIĘ U KLIENTA?

Pranie i czyszczenie odbywa się w domu lub lokalu firmowym klienta.

JAKIE PRZYGOTOWANIA SĄ POTRZEBNE PRZED PRZYJAZDEM PRACOWNIKA?

Potrzebujemy jedynie dostęp do sieci elektrycznej i wody.

ILE CZASU TRWA USŁUGA PRANIA?

Przeciętnie pranie standardowego dywanu trwa około półtorej godziny.  Pranie tapicerki meblowej i wykładzin jest zależne od powierzchni i stopnia zabrudzenia – usługa jest bardziej złożona, tym samym czas realizacji trudniejszy do przewidzenia.

ILE CZASU SCHNIE DYWAN / WYKŁADZINA PO PRANIU?

Czas schnięcia jest uzależniony od wielu czynników (np. długie runo, grubość, gęstość itp.). Średnio wynosi około 4 godzin. Czas jednak może się wydłużyć przy zaistnieniu wspomnianych okoliczności lub przy niskiej temperaturze powietrza w pomieszczeniu. Z kolei sprzyja wysychaniu cyrkulacja powietrza (wietrzenie), jego suchość i wyższa temperatura (np. w porze ogrzewania).

ILE CZASU SCHNIE TAPICERKA PO PRANIU?

Tapicerka meblowa pod pokryciem wierzchnim jest często wielowarstwowa i posiada różne wypełnienia. Mogą chłonąć wodę w czasie prania. Gdy zamierzasz wyprać tapicerkę mebla do spania najlepiej zamów usługę w godzinach porannych – jest szansa, że do nocy tapicerka wyschnie. Czas można skrócić utrzymując wysoką temperaturę w pomieszczeniu przy zachowaniu cyrkulacji powietrza. Jednak trwa to od kilku godzin do około doby. Na wszelki wypadek zorganizuj sobie zastępcze posłanie.

CZY KAŻDĄ PLAMĘ MOŻECIE USUNĄĆ?

Przyczyny plam bywają bardzo różne. Część substancji może być po zaschnięciu nierozpuszczalna w wodzie (nawet z detergentami), inne trwale mogą wnikać w strukturę włókna. Takie plamy są trudne, bądź wręcz niemożliwe do usunięcia. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala dobrać optymalne środki i metody oddziaływania, aby efekt był jak najlepszy. Większość plam i zabrudzeń jest na szczęście możliwa do usunięcia, choć nie możemy zagwarantować, że wszystkie i że w stu procentach.

JAKICH UŻYWACIE ŚRODKÓW CHEMICZNYCH, CZY SĄ ONE BEZPIECZNE DLA LUDZI I ZWIERZĄT?

Używamy środki czyszczące czołowych marek dedykowane do takich specjalistycznych zastosowań. Są przetestowane, sprawdzone w praktyce, z atestami i w pełni bezpieczne dla otoczenia przy używaniu zgodnym z przewidzianą technologią. Środki te po praniu są wypłukiwane i odsysane z włosia dywanów i tapicerki za pomocą wyspecjalizowanego odkurzacza.

ILE ZAPŁACĘ ZA USŁUGĘ?

Cena uzależniona jest głównie od wielkości czyszczonej powierzchni i stopnia zabrudzeń. Pod nr tel. 690-960-108 uzyskacie Państwo wycenę i omówicie szczegóły usługi.

JAK ZAMÓWIĆ USŁUGĘ W AQUA-TECH?

Prosimy o kontakt telefoniczny: Tel. 690-960-108

Lub mailowy: pranie.trojmiasto@gmail.com