renowacja lastryko, szlifowanie marmuru, betonu, lakierowanie wykładzin, renowacja skóry, czyszczenie, pranie dywanów i wykładzin

Kontakt:

tel. 690 960 108

pranie.trojmiasto@gmail.com

Pranie, czyszczenie
dywanów ⁄ wykładzin
Renowacja posadzek
Materace i łóżka
pranie ⁄ czyszczenie
MEBLE - pranie, czyszczenie tapicerki
RENOWACJA PODŁÓG
WYCENA USŁUG
PYTANIA
KONTAKT

Pranie dywanów, wykładzin i tapicerki wykonujemy z użyciem wyspecjalizowanych urządzeń z zastosowaniem sprawdzonych wysokiej jakości dedykowanych do takich przeznaczeń środków piorących i czyszczących. Metody prania i zastosowane czynniki piorące / czyszczące w zdecydowanej większości przypadków dają pożądany efekt estetyczny. Współczesne pokrycia tapicerskie zwykle wykonywane są z gąbek i włóknin syntetycznych odpornych na działanie wody i stosowanych środków (nie wpływają negatywnie).  Może się jednak zdarzyć, że tapicerka nie jest „fabryczna”, była naprawiana lub przekładana w pracowniach rzemieślniczych. W takich sytuacjach nie ma pewności, co do użytych materiałów wypełniających i może się okazać, że jakaś warstwa wyściółki „puszcza” kolor i powoduje przebarwienia obicia.

Mimo doświadczenia i należytej staranności takie niespodzianki są nie do przewidzenia. Wówczas pranie, czyszczenie oraz odplamianie  wykonujemy ”na ryzyko” klienta. Na szczęście są to wyjątkowe sytuacje (zdarzyło się dotychczas na jednym meblu z czyszczonego zestawu). Zamawiając usługę trzeba jednak mieć to na uwadze.

Nie możemy też zagwarantować usunięcia w 100% wszystkich plam.