renowacja lastryko, szlifowanie marmuru, betonu, lakierowanie wykładzin, renowacja skóry, czyszczenie, pranie dywanów i wykładzin

Kontakt:

tel. 690 960 108

pranie.trojmiasto@gmail.com

Pranie, czyszczenie
dywanów ⁄ wykładzin
Renowacja posadzek
Materace i łóżka
pranie ⁄ czyszczenie
MEBLE - pranie, czyszczenie tapicerki
RENOWACJA PODŁÓG
WYCENA USŁUG
PYTANIA
KONTAKT

Renowacja i konserwacja skórzanej tapicerki jako usługa AQUA-TECH

czyszczenie, pielęgnacja i konserwacja skórzanej tapicerki
  • Zajmujemy się renowacją skór. Korzystamy z chemii i farb do skór marki Sherlock.
  • Wykonujemy profesjonalne czyszczenie tapicerki skórzanej meblowej i samochodowej oraz zabiegi ją pielęgnujące. Czyścimy również obicia skóropodobne.
  • Czyszczenie tapicerki skórzanej wykonujemy ręcznie przy użyciu delikatnych środków, miękkich szczotek oraz materiałów z mikrofibry.
  • Skórę pokrywamy specjalistycznymi balsamami, przez co pozostaje ona elastyczna i miękka, a powierzchnia jest dodatkowo zabezpieczona.
  • Zapraszamy do naszej pracowni przy ul. Morskiej 303 A w Gdyni – po wcześniejszym umówieniu się.
  • Usługę wykonujemy również u Klienta na terenie Trójmiasta i okolic. W celu czyszczenia i pielęgnacji skórzanej tapicerki meblowej i samochodowej dojeżdżamy do Klientów w miejscowościach: Gdynia, Sopot, Gdańsk, Rumia, Reda, Wejherowo, Chwaszczyno, Bojano, Banino, Koleczkowo, Kielno, Rewa, Mechelinki, Puck.
  • Dla zagwarantowania jak najwyższego poziomu naszych usług, ciągle podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach branżowych.

PRZYKŁADY

Tapicerka skórzana przed i po renowacji
Tapicerka skórzana przed i po renowacji.
Renowacja foteli skórzanych, stan przed i po naprawie.
Naprawa i malowanie foteli skórzanych.
Fotel przed renowacją skórzanego pokrycia
Fotel po renowacji skóry


Renowacja tapicerki skórzanej, Trójmiasto i okolice, tel. 690 960 108
Renowacja tapicerki skórzanej, Trójmiasto i okolice, tel. 690 960 108
Tapicerka skórzana, czyszczenie, Trójmiasto i okolice, tel. 690 960 108
Tapicerka skórzana, czyszczenie, Trójmiasto i okolice, tel. 690 960 108
Tapicerka skórzana, czyszczenie, Trójmiasto i okolice, tel. 690 960 108

Czyszczenie tapicerki skórzanej – estetyka, zdrowie, wskazania

czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej - Gdańsk,Sopot,Gdynia,Rumia,Reda,Wejherowo i okolice Trójmiasta

Pokrycia skórzane należą do luksusowych wykończeń mebli i wnętrz samochodów. Wykonywane są głównie ze skór licowych. Ważną zaletą jest fakt, że powierzchnie są gładkie (w przeciwieństwie do struktury tkanin), dzięki czemu osiadający kurz i inne alergeny nie wnikają w głąb. Nawet niewielkie nagromadzenie jest łatwe do zauważenia i usunięcia. Dla tapicerki skórzanej istotne jest właściwe dbanie o nią od samego początku, od nowości. Należy unikać zaplamień i szybko reagować. Jeżeli coś już wniknie w strukturę skóry jest bardzo trudne wręcz niemożliwe do usunięcia. Środki służące do pielęgnacji tapicerek skórzanych dbają o jej elastyczność i zmniejszają podatność na zaplamienia. Ta właściwość daje tę krótką chwilę przewagi pozwalającą usunąć zagrożenie zanim wniknie głębiej.

Skóry użyte do tapicerki mogą mieć różne właściwości higroskopijne mające istotny wpływ na „oddychanie” i nasiąkliwość. Skóry przyjemne w dotyku są mniej odporne i mają żywotność około 5 letnią (w dobrym stanie). Są to aniliny – skóry niepowlekane. Na drugim krańcu są skóry pigmentowane i lakierowane – mogą mieć dowolne kolory, w dotyku są obojętne lub nieprzyjemne (wrażenie chłodu), żywotność w dobrym stanie około 10 lat. Pośrodku istnieje cała gama skór – semianilin, o różnym stopniu napigmentowania i zróżnicowanych właściwościach higroskopijnych. Do pielęgnacji należy używać odpowiednio dobrane preparaty.
W tapicerkach samochodowych skóry często są tłoczone i perforowane dla zmiany ich właściwości higroskopijnych.
Obicia skóropodobne i eko-skóry, często trudne na pierwszy rzut oka do odróżnienia od skór prawdziwych, wymagają również starannej pielęgnacji. Żywotność odpowiednio konserwowanych eko-skór jest podobna do prawdziwych skór licowych.
Firma AQUA-TECH korzysta ze sprawdzonych, odpowiednio dedykowanych preparatów do czyszczenie, pielęgnacji i konserwacji tapicerek skórzanych i skóropodobnych.